Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Bycina - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy, ul. Słoneczna

Wielowieś(Bycina + 15 km)

999 000 zł1 197 m² 834,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:2 743 m²

Oferta na wyłączność powstała przy współpracy z biurem nieruchomości czapla&czapla Obsługa Inwestycyjna z Gliwic i jest dostępna w obu biurach na dokładnie takich samych.

Szczegóły ogłoszenia

Hala z parkingiem Gliwice

Śródmieście,Gliwice(Bycina + 15 km)

1 200 000 zł648 m² 1 851,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferuję nieruchomości w Gliwicach, województwo śląskie, znajduje się nowoczesny kompleks biurowo-magazynowo-produkcyjny. Budynki Nieruchomość składa się z trzech budynków o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Gliwice

Śródmieście,Gliwice(Bycina + 15 km)

7 200 000 zł750 m² 9 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:9 500 m²

Gotowy biznes do przejęcia - Restauracja z Hotelem po generalnym remoncie! Marzysz o prowadzeniu własnego obiektu gastronomiczno-hotelowego z klimatem, renomą i pełnym obłożeniem?.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Gliwice

Bojków,Gliwice(Bycina + 15 km)

2 500 000 zł807,20 m² 3 097,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Na sprzedaż budynek biurowy z zapleczem socjalnym i halą magazynową o łącznej pow. 807,20 m2, usytuowany na dwóch działkach. Budynek jest dwupiętrowy, o pow.507,20 m2, zaś hala -.

Szczegóły ogłoszenia

Hala

Zabrze(Bycina + 20 km)

31 800 000 zł15 200 m² 2 092 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 200 m²

Witam Oferuję do sprzedaży halę o powierzchni 15 200 m2 oraz działki przemysłowe o powierzchni 67 000m2. Teren przemysłowy .Przemysłowo usługowy Zabudowa produkcyjna ,produkcyjno.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Gliwice

Łabędy,Gliwice(Bycina + 15 km)

3 980 000 zł1 864,54 m² 2 134,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 260 m²

Bardzo ciekawa oferta/ świetna lokalizacja ze względu na przeznaczenie W mpzp oraz układ funkcjonalny bardzo duży potencjał wykorzystania! możliwość wynajmu! obiekt gotowy do użytkowania 3.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Zabrze

Śródmieście,Zabrze(Bycina + 20 km)

1 400 000 zł2 063 m² 678,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 537 m²

Na sprzedaż budynek biurowy z obiektem technicznym i garażem w 1. linii zabudowy. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej. Działki o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 800 000 zł1 355 m² 4 280,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dla iwestora! do sprzedaży dwa budynki mieszkalne wubudowane do stanu surowego otwartego zabrze ul.CHOJNICKIEGO WARTOŚĆ KAŻDEGO BUDYNKU TO 2 900 000 ZŁ , NA SPRZEDAŻ TYLKO W KOMPLECIE ZA.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry(Bycina + 23 km)

1 500 000 zł1 000 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:2 987 m²

Do sprzedaży obiekt przemysłowy w Tarnowskich Górach. Działka 3000 m2 z budynkiem biurowo -warsztatowym o pow. około 1000 m 2. Dostępne media. Zapraszam! Niniejsza oferta nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Hala

Centrum Południe,Zabrze(Bycina + 20 km)

910 000 zł1 004,46 m² 905,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferuję do sprzedaży halę produkcyjno-magazynową o całkowitej powierzchni 1004,46m2 z podzieleniem na dwie kondygnacje. Powierzchnia wewnętrzna parteru wynosi: 517,64m2 i powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Bycina

Bycina,śląskie

490 000 zł10 009 m² 48,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Nr oferty: 3/2/07/2019 Nieruchomość jest położona w Bycinie, gmina Rudziniec przy ulicy Leśnej. Przedmiotowe działki gruntu tworzą kompleks o kształcie zbliżonym do trapezu. Konfiguracja.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij